У зв’язку зі зниженням пасажиропотоку Укрзалізниця з 14 грудня відмінить курсування поїзда № 48/47 Маріуполь – Севастополь | Tickets Help

У зв’язку зі зниженням пасажиропотоку Укрзалізниця з 14 грудня відмінить курсування поїзда № 48/47 Маріуполь – Севастополь

У зв’язку із зменшенням пасажиропотоку, починаючи з 14 грудня 2014 року Укрзалізниця відміняє курсування поїзда №47/48 Маріуполь – Севастополь. Про це повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці Ігор Бреус під час брифінгу в Києві.

«Сьогодні поїзд №47/48 Маріуполь – Севастополь курсує складом із 8-10 вагонів, при цьому населеність поїзда складає 60-70 відсотків в окремі дати, в цілому це лише 150-200 пасажирів за рейс», — зазначив Ігор Бреус. Він також додав, що у разі збільшення пасажиропотоку на даному напрямку курсування поїзда може буде відновлено.

За словами Ігоря Бреуса, після відміни поїзда Маріуполь – Севастополь пасажири матимуть змогу скористатися іншими поїздами. «Проїзд у даному сполученні забезпечується поїздами Київ – Маріуполь до Запоріжжя, Маріуполь – Харків до Запоріжжя,  з пересадкою на поїзди формування українських залізниць до Сімферополя», — поінформував Ігор Бреус.

Він також нагадав, що з 2 грудня 2014 року поїзд №47/48 Маріуполь – Севастополь курсує через Волноваху – Комиш Зорю – Запоріжжя-1 – Мелітополь – Джанкой, а раніше він курсував із Костянтинівки через Дружківку – Краматорськ – Слов’янськ – Лозову – Синельникове – Запоріжжя-1 – Мелітополь.

Начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Ігор Бреус також поінформував, що рішення змінити маршрут прямування даного поїзда не з Костянтинівки, а з Маріуполя прийняте з метою забезпечення якісної підготовки у рейси рухомого складу та у зв’язку з погіршенням погодних умов наприкінці листопада. «На Донецькій залізниці саме у Маріуполі розташоване єдине вагонне депо, що знаходиться на підконтрольній нам території», — повідомив Ігор Бреус.

 

Довідково:

У період з 1 червня по 16 серпня 2014 року поїзд № 47/48 Донецьк – Севастополь курсував щоденно маршрутом через Красноармійськ – Чаплине –Запоріжжя-1 – Мелітополь, згідно із графіком руху поїздів на 2014/2015 рік.

У зв’язку з надзвичайними подіями на Сході України, з метою забезпечення безпеки руху та перевезення пасажирів, з 17 серпня по 24 вересня цього року було встановлено маршрут його курсування від станції Костянтинівка і далі через Дружківку – Краматорськ – Слов’янськ – Лозову – Синельникове – Запоріжжя-1 – Мелітополь.

З 25 вересня по 20 жовтня  цього року поїзду № 47/48 було відновлено сполучення Донецьк – Севастополь із зміною маршруту курсування через Волноваху – Комиш Зорю – Мелітополь щоденно, а з 21 жовтня по 14 листопада – через день.

З 16 по 30 листопада 2014 року поїзду № 47/48 відновлено сполучення Костянтинівка – Севастополь маршрутом через Дружківку – Краматорськ – Слов’янськ – Лозову – Синельникове – Запоріжжя-1 – Мелітополь та періодичністю через день.